BİZİ TANIYIN

Agate Hotel

Agate Hotel'den kaliteli hizmet anlayışı.

Ankaranın Merkezinde

Otelimiz yılın 365 günü enerjisinden ve hizmet kalitesinden ödün vermeden başkentimizin konaklama ve toplantı ihtiyacını karşılamak üzere her türlü detayı ile siz seçkin konuklarımıza kişiye özel hizmet anlayışını hedeflemektedir. Öncelikli hedefimiz olan kişiye özel hizmet anlayışımız bizi diğer rakiplerimizden ayıran en temel özelliğimizdir.

Tecrübeli yönetim ve eğitimli servis personelimizle sizlere kaliteli hizmet sunmak ve bu hizmetin sonunda sizlerden alacağımız bir küçük tebessüm ve memnuniyetiniz, bizlerin en büyük mutluluğu olacaktır.

Konforu keşfedin.Türkiye'nin baş şehrinde bir ""Agate Hotel"", kent merkezi olarak kabul edilen bölgede bakanlıklar, büyükelçilikler, iş merkezleri ile alış-veriş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesindedir. Agate Hotel'in lokasyon avantajı sayesinde meraklılarının Hititlerden günümüze, şehrin binlerce yıllık geçmişini yansıtan tarihi ve kültürel merkezlere ulaşımı da çok kolay olacaktır.

Agate Hotel Hakkımızda
Agate Hotel Hakkımızda
Agate Hotel Hakkımızda

Türkiye'nin baş şehrinde çağdaş bir atmosferi ve çok yönlü işlevselliği ince bir zevkle harmanlayıp, iş seyahatinde olanlar için de bir butik otel yaratılabileceğinin güçlü kanıtıdır Agate Hotel.

Agate Hotel
Agate Hotel Suit Oda